The Reformed Presbytery in North America (General Meeting)  
Home
About the Reformed Presbytery in North America (General Meeting)
Terms of Communion of Terms of Communion of the RPNA (GM)
Subordinate Standards Subordinate Standards of the RPNA (GM)
RPNA (GM) Membership Information
RPNA (GM) Writings
RPNA (GM) Contact & Location Information
Menu Bottom

en | es | fr | nl | ru | ua

Умови віросповідання

Для визначення меж нашого братерства та для ясності умов, на яких здійснюватиметься наше єднання з іншими, ми маємо намір дотримуватися прямоти й відкритості в наших віруваннях. Ці вірування, що також є відомими як „умови віросповідування”, є такими:

  1. Визнання того, що Старий та Новий Заповіти є Словом Божим, єдиним непогрішним правилом віри та її сповідання.

  2. Що вся доктрина Вестмінстерського Символу Віри та Катехізисів, як Повного, так і Короткого, відповідають Письму та грунтуються на ньому.

  3. Що Правління Пресвітеріанської Церкви та її спосіб богослужіння – єдині, що мають боже право та не підлягають змінам; і що їхній найдовершеніший взірець, що його досі було досягнено, закріплено у Формі правління та у Вказівках для богослужінь, прийнятих Церквою Шотландії у Другій Реформації.

  4. Що публічне, суспільне ковенантство є Божим заповітом, обов’язковим для церков та народів згідно Новому Заповітові; що Національний ковенант та Урочиста ліга є втіленням цієї священної установи; і що ці Вчинки є безперечно обов’язковими для моральної людини; і відповідно до цього, - що Поновлення цих ковенантів у Аухенсауху, Шотландія, в 1712 році відповідали слову Божому.

  5. Схвалення того вірного спротиву, яке чинили мучні Ісуса, особливо в Шотландії, язичництву, папізму, пороку та сектантству; неправедним громадянським урядам; еразмським терпимостям та тим переслідуванням, що вони їх спричинили; а також схвалення Свідчень у суді, що їх дала Реформатська Пресвітерія в Північній Британії в 1761 році та доповнень з боку Реформатської Пресвітеріанської Церкви як таких, що істинно стояли за священну правду та свідчили проти будь-якої згубності, що вкорінилася як в церковних, так і в державних установах.

  6. Дієве виконання доктрини Бога нашого Спасителя в невідступному слідуванні всім Його заповідям та заповітам.

   

Site Info / Content Rating